10 Şubat 2016 Çarşamba

The Balm Schwing Likit Eyeliner


 Herkese günaydın! 
Eyelinersiz bakkala bile gitmem diyenler burda mı? O halde sizi şu posta alalım:))

Çünkü bugün sizlere severek kullandığım The Balm likit eyelineri tanıtacağım.
 Kuşkusuz bir çok arkadaşım The Balm ürünlerini seviyor. Çok nadir memnun olmayanı görmek. Sanırım ben bu furyaya biraz geç katıldım. Senelerdir Golden Rose Dipliner kullanan biriyim. Doğrusunu söylemek gerekirse beğeniyordum ve yeni arayışlar içine girmedim hiç.. 
 Geçen ay Gratis indiriminde bu likit eyeliner'e sans vermek istedim. Hazır Dipliner'ım bitmişken. Ve herkes The Balm'ın ürünlerini severek kullanıyorken.. 
Hadi o zaman birlikte inceleyelim.

Ürün mat bir eyeliner. Sürdüğünüz zaman ıslak duruşuna aldanmayın kısa bir süre içinde kuruyunca mat bir görünüm alıyor. Soluk durmuyor kesinlikle. 
Fakat makyajımı sildiğimde koyu mavi bir renk çıkıyor makyaj pamuğuma. Onu anlamış değilim sanki bütün gün mavi eyelinerle gezmişimde haberim yokmuş gibi :)) 
Gün içinde dağılma akma yapmadı bende. Bu açıdan çok iyi. Kuruyup dökülmüyorda. 
Sürümüde çok kolay. Dipliner başlığı gibi keçe uçlu. Aynı zamanda ucunun uzun ince olması kuyruklu eyeliner çekmek için avantaj sağlıyor.

Bitince alınacak bir ürün. Fakat aklımda bir eyeliner daha var bu bittiği an alıp deneyeceğim ve sizinle paylaşacağım. 
Fiyatı tam olarak hatırlayamıyorum indirimsiz 30 küsür olması gerek. Ben indirimde yakalamıştım 19 tl ye sahip oldum kendilerine.
Eyeliner arayışındaysanız aklınzda bulunsun.. 
Mutlu günler :))


2 yorum:

  1. Çok merak ediyordum bu eyelinerı ^^ fakat indirimde bi türlü yakayamadım birde doğru düzgün blog yazısıda bulamamıştım çok iyi oldu bu post, tatlış yazın için ellerine sağlık <3

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. o guzel enerjin hep bizimle kalsin olur mu :)) cok tesekkur ediyorum bitanesin :)

      Sil